Anasayfa / Üniversite Etkinlikleri / Kızılay’dan Rektörümüze Plaket

Kızılay’dan Rektörümüze Plaket

Başta doğal afetler ve savaşlar olmak üzere Türkiye’de ve dünya coğrafyasında merhamet duygusuyla herkese yardım elini uzatan Türk Kızılay’ı, çalışmalarına verdiği desteklerden ve kurumsal işbirliğine katkılarından dolayı rektörümüz Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu’na plaket sundu.

Plaket takdimi ve kurumsal iş birlikteliklerini geliştirmek üzere Türk Kızılayı’ndan bir heyet İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu’nu ziyaret etti. Türk Kızılay’ı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan’ın başkanlığındaki heyette Türk Kızılay’ı Avrupa Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Aişe İpek Akyol’un yanı sıra diğer Kızılay yetkilileri hazır bulundu.

Kızılay ve üniversitemizin birlikte gerçekleştireceği yeni iş birlikteliklerinin görüşüldüğü ziyaret sırasında Türk Kızılay’ı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Rektörümüz Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu’na Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık adına bir plaket takdim etti.

 

Haber linki : http://www.yeniyuzyil.edu.tr/haberler/kizilaydan-rektorumuze-plaket.aspx

Önerilen Haber

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi KÜNİB’e Üye Oldu

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Kafkasya ülkelerindeki üniversiteler arasında farklı alanlarda işbirliğini artırmak amacıyla kurulan Kafkasya …