Anasayfa / Üniversite Etkinlikleri / Rektörümüz Öğrencilerin Sorun ve Önerilerini Dinledi

Rektörümüz Öğrencilerin Sorun ve Önerilerini Dinledi

 

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, üniversitemizdeki fakülte ve yüksekokullarda öğrenim gören öğrencilerle bir araya gelerek onların sorun ve önerilerini dinledi.

Rektörümüz Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, öğrencilerimizin sorunlarını ve önerilerini dinlemek amacıyla “Rektörümüz Öğrenciler ile Buluşuyor” başlıklı toplantılar dizisi düzenledi. Nisan ve Mayıs ayı süresince gerçekleşen toplantılarda Rektörümüz Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu; Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. Fakülte ve yüksekokullardan herhangi bir öğretim üyesi/görevlisi olmaksızın birebir yapılan görüşmede, öğrenciler sorunlarını ve talep ve önerilerini Rektörümüz Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu’na sundular. Öğrenciler, “Rektörümüz Öğrenciler ile Buluşuyor” toplantılarına yoğun katılım gösterdiler.

 

Haber linki : http://www.yeniyuzyil.edu.tr/BizdenHaberler/rektorumuz-ogrencilerin-sorun-ve-onerilerini-dinledi.aspx

Önerilen Haber

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi KÜNİB’e Üye Oldu

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Kafkasya ülkelerindeki üniversiteler arasında farklı alanlarda işbirliğini artırmak amacıyla kurulan Kafkasya …